صفحه اصلی > دربارهی ما


"QUANTZ SUMMER" از تلاش های شرکت Industries Thinking برای ساخت یک نام تجاری با کیفیت بالا از کوارتز. کارخانه ما، واقع در "The World of Stone" Shuitou، یکی از شرکت های پیشرو و قابل اعتماد متخصص در تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات به عنوان یکی از مدرن بزرگ شرکت های تولید کوارتز مصنوعی، با هدف تولید چین با کیفیت بالا سنگ کوارتز مصنوعی . با تجربه ده ساله در زمینه فعالیت های سنگ مصنوعی، اجرای مدرن مدیریت و تولید محصولات با کیفیت بالا در صنعت کوارتز، بنیانگذار ما نام تجاری خود را "تابستان" ایجاد می کند. ما یک تحقیق و توسعه محصول قوی و توانایی نوآوری مستقل داریم که ارزش بیشتری برای مشتری ایجاد می کند.


شرکت صنایع شونسن ، به عنوان شرکت شعبه ما با همان مالک، دارای کارکنان و متخصصان در سنگ مصنوعی و زمینه کسب و کار بین المللی است. برای سالهای بسیاری، صنایع صنایع Shunsen به شدت مدیریت علمی و عملیاتی را انجام می دهد. با شعار «کیفیت اول، مشتری اول»، شونزن شهرت خوبی از مشتریان سراسر جهان دارد. ما اطمینان داریم که بهترین خدمات را برای شما ارائه دهیم و به پرس و جو بپردازیم و بیشتر بدانیم.


مزایای ما عبارتند از:

● کارخانه تولید حدود 20000 متر مربع را پوشش می دهد، با سه خط تولید خط تولید سنگ کوارتز پیشرفته بین المللی پیشرفته، فرمول تکنیکی منحصر به فرد دارد. ما تحقیق و توسعه بسیاری از سری، بسیاری از طرح ها و رنگ ها و مشخصات بالا کوارتز. کارخانه ما تولید 1 میلیون متر مربع کوارتز با کیفیت بالا در سال است. بازارهای عمده در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، اقیانوسیه و سایر نقاط جهان قرار دارند.

● با داشتن آزمایشگاه تحقیق و توسعه خود، محصولات با سرعت هماهنگ می شوند.

● گواهینامه ISO9001 و انواع گواهینامه های بازرسی را صادر کرده است، از قبیل: صدور گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست، صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت، CE، SGS و غیره

● با تیم حرفه ای درجه یک، 10 سال تجربه در عملیات بین المللی کسب و کار، جوان و پر شور، نگرشی خشن ترین خدمات و دانش حرفه ای غنی، ما به طور فعال بازار داخلی و بین المللی را گسترش، در حال حاضر به دست آورد به رسمیت شناختن بالا در داخلی و بازارهای بین المللی.

● پروژه های قراردادی هر دو در خانه و خارج از کشور، از جمله Xiamen بین المللی مسافرخانه ترمینال مسافری مجموعه ای کامل از پروژه املاک و مستغلات، Xiamen Jimei Xincheng Chengyi کالج، موزه علم و صنعت و کتابخانه و غیره

با سپاس فراوان از همه دوستانی که به ما کمک می کنند قدردانی می کنیم. در 10 سال آینده، ما آینده ای روشن و شگفت انگیزی به شما خواهیم داد!